16%Попуст

БК Кујна Евергрин

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус е изработен од оплеменета иверка во боја бел бор, фронт МДФ во крем боја. Ретро стил, функционални елементи со меко затварање во крем боја.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.