20%Попуст

БК Дневна соба Тена

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус комбинација од лакирана иверица бука и кристално бело, со фронт во кристално бела боја.
Гаранција 3 години

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.